MÜ reklaam

_dsc02811

Ma olen viitnud oma elu Toronto Eesti ühiskonnas. Vahest aktiivselt, vahest mitte. Ma leian nüüd et ma tegelen MÜ asjadega, välis Eesti elu on laiem kui ma arvasin! Probleem vist on minu oma väike mõtlemine…oletada et ma tunnen suurem osa Eestlasi Kanadas ja USAs, näiteks.

Enam ma ei mäleta kuidas ma kuulsin nendest, aga inimesed nagu Mehis Vahtra, Toomas Sõrra ja Pia Polikarpus teevad õudsalt palju tööd välis Eesti kultuuri info laienemiseks. Muuseas, seal on ka teised Eesti ajalehed ja sajamed Eesti organisatsioonid millest ma ei ole kunagi kuulnud!!!

Võttan enda kätte et nendele saata MÜ reklaami lootes et üks nähtavasti suur välis-Eesti seltskond kuulaks meie tegevustest ja tahavad ka osa võtta. Põnev on mõelda kui mittu Eestlast on tegutsemas põhja Ameerikas…nemad ei tea meist midagi, ja meie ka nendest ei tea.

Ma ettekujutan et seal võiks olla üks tüüp kes paistab täpselt minu moodi, elab Oregonis ja tuleb suvel Kotkajärvele. Me võiks nalja pärast loengut pidada teistel teematel kahes eri kohas, samates riietes…vaatame kas keegi saab mängust jagu?!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: